E-noliktava

anker
ASAHI
Challenge
Continental
EZO
FERSA
FLI
FLURO
FORBO
FYH
GOODYEAR
GPZ
GPZ2
ITALCUSC
JNS
KOYO
KTR
KTS
LAPUA
MPZ
NACHI
NKE
NTNSNR
PFI
POLISPORT
QUADRANT
REYHER
RK
ROLLIX
SCHAEFFLER
SPZ
TREX
TIMKEN
TSUBAKI
TTO
WEFAPRESS
WIPPERMANN
ZKL
zvlslovakia
ZWZ
koyo

Birojs

Kurzemes prospekts 164a, Rīga, LV-1029

Tālr.: +371 67808038

Fakss: +371 67808036

E-pasts: birojs@promehanika.lv

Centrālā noliktava-veikals

Kurzemes prospekts 164a, Rīga, LV-1029

Darba laiks

8:00-19:00

sestdienās: 9:00-15:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 25999999

Tālr.: +371 67808000

Fakss: +371 67808009

E-pasts: cn@promehanika.lv

Noliktava

Skandu iela 11, Rīga,

Darba laiks

9:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Mob.: +371 25540707

E-pasts: kp7@promehnika.lv

Ražotne

Skandu iela 11, Rīga,

Industriālā plastmasa, konveijeru lentu ražošana un apstrāde

Darba laiks

9:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27705700

E-pasts: janis.jakubans@promehanika.lv

Veikals Rīgā (Ganību dambis)

Ganību dambis 29a, Rīga, LV-1005

Darba laiks

9:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Mob.: +371 20035283

Tālr.: +371 67382238

E-pasts: ganibu@promehanika.lv

Veikals Rīgā (Maskavas iela)

Maskavas iela 450n, Rīga, LV-1010

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 29569445

Tālr.: +371 67131511

E-pasts: maskavas@promehanika.lv

Aizkraukle

Jaunceltnes iela 1B, Aizkraukle,LV-5101

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-13.00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 24550225

E-pasts: aizkraukle@promehanika.lv

Bauska

Rīgas šoseja 1, Codes pag., Bauskas novads, LV-3901

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 23272494

E-pasts: bauska@promehanika.lv

Cēsis

Piebalgas iela 95, Cēsis, LV-4101

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27705770

Tālr.: +371 64122340

E-pasts: cesis@promehanika.lv

Daugavpils

18.Novembra iela 402, Daugavpils, LV-5413

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 20611661

Tālr.: +371 65449280

E-pasts: daugavpils@promehanika.lv

Jelgava

Brīvības bulvāris 1, Jelgava, LV-3002

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27555669

Mob.: +371 26008529

Tālr.: +371 63023370

E-pasts: jelgava@promehanika.lv

Jēkabpils

Rīgas iela 257, Jēkabpils, LV-5202

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 24550223

E-pasts: jekabpils@promehanika.lv

Liepāja

Zemnieku iela 60, Liepāja, LV-3401

Darba laiks

8:30-18:00

sestdienās: 10:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 26008531

Tālr.: +371 63429108

E-pasts: liepaja@promehanika.lv

Madona

Saules iela 63, Madona, LV-4801

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 29569330

Tālr.: +371 64822899

E-pasts: madona@promehanika.lv

Rēzekne

Viļakas iela 1D, Rēzekne, LV-4604

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-13:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 20370730

Tālr.: +371 64646032

E-pasts: rezekne@promehanika.lv

Saldus

Kuldīgas iela 69, Saldus, LV-3801

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27036636

Tālr.: +371 63823289

E-pasts: saldus@promehanika.lv

Sigulda

Ventas iela 1, Sigulda, LV-2150

Darba laiks

8:30-17:30

sestdienās, svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27788139

Tālr.: +371 67974018

E-pasts: sigulda@promehanika.lv

Tukums

Zemītes 5c, Tukums, LV-3104

Darba laiks

8:00-18.00

sestdienās: 9:00-14.00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27768186

E-pasts: tukums@promehanika.lv

Valmiera

Mūrmuižas iela 1, Valmiera, LV-4001

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 26002131

Tālr.: +371 64235676

E-pasts: valmiera@promehanika.lv

Ventspils

Zvaigžņu iela 68, Ventspils, LV-3601

Darba laiks

8:00-17:00

sestdienās: slēgts

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27722551

E-pasts: ventspils@promehanika.lv

Jõhvi osakond

Linda 15d, Jõhvi, 41536

Darba laiks

8:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Tālr.: +372 3395846

Fakss: +372 3395848

E-pasts: johvi@iuna.ee

IUNA OÜ

Linda 15d, Jõhvi,

Darba laiks

8:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Tālr.: +372 3395846

Fakss: +372 3395848

E-pasts: info@iuna.ee

Tartu osakond

Tähe 135a, Tartu, 51013

Darba laiks

8:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Tālr.: +372 7331294

Fakss: +372 7331295

E-pasts: tartu@iuna.ee

Tallinna osakond

Läike tee 1, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa, 75312

Darba laiks

8:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Tālr.: +372 6108076

Fakss: +372 6108078

E-pasts: tallinn@iuna.ee

Pärnu osakond

Pae 8, Pärnu, 80042

Darba laiks

8:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Tālr.: +372 4401058

Fakss: +372 4401059

E-pasts: parnu@iuna.ee